Ubytování

Keňa ve svých turistických lokalitách nabízí řadu forem ubytování. Každý si může vybrat dle svého požadavku a potřeby. Návštěvníci Keni se mohou ubytovat nejen v pětihvězdičkových hotelech či boutique hotelech se vším luxusem a komfortem, ale i jsou k dispozici i atraktivní ubytování v parcích a rezervacích, ve formě lodgií, stanových táborů a netradiční ubytování v korunách stromů. V současnosti již mají české cestovní kanceláře podepsané spolupráce s ubytovacími komplexy dvou hotelových řetězců a osmikeňskými tour-operátory zabezpečující turistické programy v Keni v nejrůznějším pojetí.

Hotelové komplexy v Keni

Pro návštěvníky Keni, kteří dávají přednost klasickému ubytování v hotelích, jsou připraveny luxusní hotelové komplexy. Většina hotelů má u poskytovaného ubytování připravené určité programy a zaměření pobytu. Dle požadavku lze vybírat v Keni hotely s bazénem, hotely přímo na pláži, hotely se zaměřením na potápění, ale najdou se i hotely se sportovním vyžitím. Mezi nejnavštěvovanější patří hotely s golfem. Keňské ubytování se najde i pro turisty se zdravotními obtížemi, kde jsou prostory upraveny bezbariérově. Většina s keňských hotelů nabízí pobyty All inclusive.

Hotel Keňa Hotel Keňa

Hotelové zařízení a programy pobytu

Pokud se rozhodnete pro změnu navštívit exotickou Keňu, je možno počítat se vším komfortem i při ubytování. Poskytované pokoje mají standardní vybavení a služby odpovídají obvyklým úrovním. Stravování je většinou poskytováno formou bufetů, a pokud se jedná o all inklusive formu je vše včetně programů zahrnuto v ceně. V případě zájmu je možno využít nejrůznějších programů, které keňské hotelové komplexy nabízí. Programy poskytují například poznání podmořského světa při potápění, výlety na lodích včetně stravování z rybích specialit a plodů moře. Pokud chcete jen odpočívat a relaxovat i to lze u bazénu či na písečných nebo oblázkových keňských plážích.

Obrázky: Invia.cz

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv